Кенгуру

Кенгуру

Відображаються усі 3 результатів

 • Кенгуру Bertoni DISCOVERY

  ₴670.00

  Є багато винаходів для маленьких дітей, але для тих батьків, які хочуть насолоджуватися вільними руками в обіймах улюблених малюків, є ще один варіант це так звані кенгуру. Кенгуру Lorelli DISCOVERY забезпечує мобільність і в той же час контролює дитину і його рухи. З іншого боку, малюк може насолоджуватися видом високою і швидкою прогулянки, яка стає улюблений способом досліджувати світ і його дива. Дуже зручний, Lorelli DISCOVERY виготовлено з якісних матеріалів і з урахуванням потреб дітей і їхніх батьків.
  Вік: 4м +

  Вага дитини в кенгуру: 9 кг

  Виробник: Болгарія (цей продукт виробляється відповідно до Європейського стандарту безпеки, забезпечуючи максимальну безпеку і комфорт для вашої дитини.)

  Характеристики:

  Шлейки: хрест на хрест (регульовані)
  Тканина: гіпоалергенна, зносостійка, дихаюча
  Спосіб перенесення:
  – обличчям до мами
  – спиною до мами

  Розмір: 25 х 20 х 40 см.

  Вага: 0,4 кг

 • Рюкзак-переноска RAINBOW

  ₴980.00

  Рюкзак-переноска RAINBOW багатофункціональний. Найбільш маленьких діток можна носити в вертикальній позиції передом до мами або боком в лежачої позиції, що дозволяє зручно годувати зберігаючи інтимність.

  Рюкзак- перенесення RAINBOW призначений для дітей від 3 до 24 місяців (вагою від 5 до 13 кг)

  Спеціальний капюшон оберігає голівку дитини від надлишку зовнішніх стимуляторів і шкідливих атмосферних чинників. Фіксована опора є підпорою для хребта дитини.
  Рюкзак-переноска RAINBOW забезпечено спеціальним вкладишем, який дозволяє регулювати висоту сидіння малюка. Додатковий вкладиш викликає більше відведення стегон, що впливає на їх правильний розвиток.
  Старшого віку малюків можна носити в позиції передом або задом до опікуна. Існує можливість зняття верхньої частини рюкзака для перенесення. Рюкзак-переноска RAINBOW – є ідеальним рішенням для батьків. Інноваційна конструкція ременів забезпечує величезний комфорт носіння. Рюкзак-переноска було забезпечено слюнявчиком, який охороняє одяг від забруднення.
  Рюкзаки-переноски WOMAR відповідають строгим Європейським Стандартам Безпеки згідно з нормою PN-EN 13209- 2: 2006.Використані для їх виготовлення тканини мають сертифікати Őko-Tex Standard 100 .

  Зазначені вагові параметри – 13 кг в основному відповідають оптимальній вазі дитини у віці від 2 до 3 років. Вагове навантаження і міцність цих продуктів насправді набагато вище і досягає максимум до 35 кг.

 • Сумка – кенгуру Lorelli Traveller

  ₴550.00

  Характеристики Сумка-кенгуру Bertoni Traveller Blue (TRAVELLER-blue)

  Возраст ребенка C рождения
  Количество положений ребенка 2
  Тип Сумки-кенгуру
  Вес ребенка До 9 кг
  Положения ребенка Лицом к маме
  Спиной к маме
  Цвет Синий

Відображаються усі 3 результатів